Programėlės

 

Skaityklė.lt pirktas e. knygas galite skaityti savo išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje. Prie knygos aprašymo ieškokite informacijos ar ta knyga leidžiama skaityti programėlėse.

Android įrenginiams

Skaitantiems knygas Anroid platformos įrenginiuose rekomenduojame parsisiųsti "Aldiko" programėlę. Kaip perkelti Adobe EPUB/PDF knygas - skaitykite čia ir čia. Atviro formato knygas galima perkelti pasinaudojus šia instrukcija.

iPhone/iPad įrenginiams

iPhone/iPad įrenginiams rekomenduojame naudotis  Bluefire Reader programėlėmis, kurias galite parsisiųsti iš App Store:

Windows ir MAC kompiuteriams

Norėdami kompiuteryje skaityti ar perkelti į skaityklę Adobe EPUB/PDF (URLLink.acsm) formato e.knygas, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.

 

E.knygos – kas tai?

Elektroninės – tai tos pačios knygos, kurias jūs skaitote atspausdintas ant popieriaus, tik išleistos elektroniniame formate. Jas galima atidaryti ir skaityti kompiuteryje, mobiliajame telefone ar specialiame eknygoms skaityti skirtame įrenginyje – elektroninių knygų skaityklėje.

Spauskite čia ir sužinokite daugiau >

Apie skaityklė.lt

Skaityklė.lt – tai pirmoji Lietuvoje elektroninė parduotuvė, kurioje galite įsigyti legaliai išleistas lietuviškas elektronines knygas.

Daugiau apie mus galite sužinoti čia >

Skaityk visur

Skaityk visur

1