Pagalba

 

Dėl neveikiančių knygų ar kitų nesklandumų kreiptis:

El. paštu: [email protected]

Arba telefonu: +37068940687 (tik darbo dienomis)

Kas tai yra e.knygos?

Elektroninės - tai tos pačios knygos, kurias jūs skaitote atspausdintas ant popieriaus, tik išleistos elektroniniame formate. Elektroninės knygos (e.knygos) leidžiamos specialiuose failuose (EPUB, PDF, FB2 ir kt.), kuriuos galima atidaryti ir skaityti kompiuteryje, mobiliajame telefone ar specialiame eknygoms skaityti skirtame įrenginyje - elektroninių knygų skaityklėje.

Dažnai tam, kad eknygos būtų apsaugotos nuo nepageidaujamo kopijavimo, jos būna apsaugotos DRM (Digital Right Management) apsauga.

Kokiu formatu knygas parduoda Skaityklė.lt?

Skaityklė.lt parduotuvėje dauguma e.knygų parduodama EPUB/MOBI formato. Knygos, kurios labiau tinkamos skaityti kompiuterio ekrane, gali būti ir PDF formato. Dalis knygų parduodama Adobe EPUB formatu - tai EPUB formato knygos su DRM apsauga.

Prie kiekvienos knygos aprašymo rasite informaciją apie tai kokiu formatu knyga parduodama:

Adobe EPUB. EPUB formato e.knyga, apsaugota Adobe DRM kodavimo sistema. Norint skaityti "Adobe EPUB" knygas, jums   reikės nemokamai atsisiųsti "Adobe Digital Editions" programą, susikurti "Adobe ID" ir su jų pagalba įsikelti e.knygą į kompiuterį arba skaityklę.
Adobe PDF. PDF formato e.knyga, apsaugota Adobe DRM kodavimo sistema. Norint skaityti "Adobe PDF" knygas, jums reikės nemokamai atsisiųsti "Adobe Digital Editions" programą, susikurti "Adobe ID" ir su jų pagalba įsikelti e.knygą į kompiuterį arba skaityklę.
Atviras EPUB. Atviro EPUB formato e.knyga be jokių apsaugų. EPUB e.knygas be DRM apsaugos galima skaityti bet kuriame kompiuteryje, e.knygų skaityklėje ar mobiliajame telefone, suprantančiame EPUB formatą.
Atviras PDF. Atviro PDF formato e.knyga be jokių apsaugų. PDF e.knygas be DRM apsaugos galima skaityti bet kuriame kompiuteryje, e.knygų skaityklėje ar mobiliajame telefone, suprantančiame PDF formatą.
Atviras MOBI. Atviro MOBI formato e.knyga be jokių apsaugų. MOBI  e.knygas be DRM apsaugos galima skaityti bet kuriame kompiuteryje, e.knygų skaityklėje ar mobiliajame telefone, suprantančiame MOBI formatą. MOBI formatą supranta skaityklės KINDLE!!!

Kas yra DRM?

Didelė dalis e.knygų mūsų knygyne parduodamos su Adobe DRM (Digital Right Management) apsauga. Tai specialus failo kodavimas, kuris apsaugo e.knygą nuo nepageidaujamo kopijavimo. Skaityklė.lt DRM apsaugai naudoja "Adobe Content Server 4" programinę įrangą.

Kai kuriose knygose naudojamas "Socialinis DRM". Šiuo atveju pirkėjas gauna "atvirą" failą su įrašytais savo duomenimis.

Leidėjai, norintys prekiauti elektroninėmis knygomis, patys sprendžia kokia DRM apsauga jiems reikalinga.

Kaip galima parsisiųsti ir skaityti Skaityklė.lt e.knygas?

E.knygas be DRM apsaugos jūs galite skaityti bet kuriame kompiuteryje, e.knygų skaityklėje ar mobiliajame telefone.

Parsisiunčiant Adobe EPUB ar Adobe DRM formato knygas į jūsų kompiuterį pirmiausia atsiunčiamas URLLink.acsm failiukas, kuris ir atsiųs reikiamą knygos failą. Norint jį atidaryti jums reiks atlikti šiuos veiksmus:

a) savo kompiuteryje įdiekite nemokamą Adobe Digital Editions (ADE) programą;

b) pirmą kartą įdiegus programinę įrangą jums reiks aktyvuoti "Adobe Digital Editions" (turite būti prisijungę prie interneto). Aktyvavimo metu turėsite autorizuoti savo kompiuterį panaudodami "Adobe ID". Jei neturite "Adobe ID" galėsite jį susikurti - tai nemokama paslauga ir jūs užtruksite tik pora minučių. "Adobe ID" leis jums skaityti e.knygas, kurias saugo Adobe DRM apsauga ir įrašyti jas skirtinguose kompiuteriuose ar e.knygų skaityklėse. Įsiminkite savo Adobe ID ir naudokite visuose savo įrenginiuose.

c) kiekvieną kartą pirkdami e.knygas iš Skaityklė.lt galėsite jas skaityti kompiuterio ekrane naudodami "Adobe Digital Editions" programą arba šios programos pagalba perrašyti jas į skaityklę, kuri yra suderinama su ADE.

Adobe ID pagalba

Pamiršote savo Adobe ID? Kyla kitų klausimų apie Adobe ID naudojimą? Ieškokite informacijos oficialiame Adobe ID pagalbos puslapyje.

Kokiose skaityklėse galima skaityti Skaityklė.lt pirktas knygas?

Pas mus pirktas knygas galėsite skaityti daugelyje populiarių e.knygų skaityklių: SONY, NOOK, PRESTIGIO, CYBOOK ORIZON, POCKETBOOK, COOL-ER, CYBOOK OPUS, HANLIN ir kitose. Pilną ir nuolatos atnaujinamą sąrašą rasite Adobe.com tinklalapyje.

Dėmesio: Adobe DRM apsaugotų e.knygų negalėsite skaityti Amazon KINDLE skaityklėje!

Kokie yra apmokėjimo būdai?

Mūsų el. parduotuvėje už e.knygas ir skaitykles galite atsiskaityti pasinaudoję internetine bankininkyste. Priimame mokėjimus iš daugumos Lietuvoje veikiančių bankų.Galite naudotis PayPal paslauga. Papildomai, už skaitykles dar galite atsiskaityti grynaisiais (kurjeriui pristačius prekę) arba pervesdami pinigus banko pavedimu į mūsų sąskaitą.

Kur gauti e.knygų kitomis kalbomis?

Paskaitykite čia >

Cool-er skaityklių programinės įrangos atnaujinimas

Naujausią Cool-er programinę įrangą (firmware) galite atsisiųsti iš čia >

Cool-er programinės įrangos atnaujinimo instrukciją galite peržiūrėti čia >

E.knygos – kas tai?

Elektroninės – tai tos pačios knygos, kurias jūs skaitote atspausdintas ant popieriaus, tik išleistos elektroniniame formate. Jas galima atidaryti ir skaityti kompiuteryje, mobiliajame telefone ar specialiame eknygoms skaityti skirtame įrenginyje – elektroninių knygų skaityklėje.

Spauskite čia ir sužinokite daugiau >

Apie skaityklė.lt

Skaityklė.lt – tai pirmoji Lietuvoje elektroninė parduotuvė, kurioje galite įsigyti legaliai išleistas lietuviškas elektronines knygas.

Daugiau apie mus galite sužinoti čia >

Skaityk visur

Skaityk visur

1