Leidykloms

 

Skaityklė.lt kviečia bendradarbiauti leidyklas

Savo paslaugas kuriame galvodami apie visas Lietuvos leidyklas. Nesvarbu ar Jūs esate didelė leidykla išleidžianti dešimtis ar šimtus naujų knygų per metus ar esate nepriklausomas leidėjas ir išleidžiate kelias knygas - mes galime bendradarbiauti.

E.knygos kol kas didelė naujiena ne tik Lietuvoje bet ir visame pasaulyje. Kyla daug klausimų. Kaip paruošti knygas? Kaip jas apsaugoti nuo nepageidaujamo kopijavimo? Kaip jas parduoti skaitytojams Lietuvoje ir užsienyje. Patikėkite - tai paprasta!

Skaityklė.lt teikia šias paslaugas:

E.knygų pardavimas

Šiandiena mes parduodame e.knygas savo tinklalapyje www.skaityklė.lt.

Ateityje planuojame bendradarbiauti su kitomis elektroninėmis knygų parduotuvėmis Lietuvoje, kurti specialias aplikacijas e.knygoms skaityti išmaniuosiuose telefonuose, bendradarbiauti su skaityklių gamintojais parduodant e.knygas jų platformose.

DRM apsauga

Apsaugokite savo autorius nuo piratavimo. Savo partneriams siūlome pažangiausią pasaulyje technologiją knygų apsaugai nuo nepageidaujamo kopijavimo. Esame įdiegę Adobe Content Server 4 technologiją.

Bet nepamirškite, kad geriausia apsauga - knygos prieinamumas vartotojui patogiame formate ir už teisingą kainą.

Leidyklos puslapis Skaityklė.lt Talpinkite ir reklamuokite visas savo leidyklos knygas adresu www.skaitykle.lt/leidykla.
Knygų konvertavimas Mes patarsime kokiu formatu geriausia platinti jūsų elektronines knygas. Padėsime jums konvertuoti knygas į PDF ar EPUB formatus.
Statistika internete Stebėkite savo knygų pardavimus online režimu.
Specialios paslaugos Norite turėti savo tradicinių ar e.knygų parduotuvę internete? Susisiekite su mumis ir mes padėsime jums tai padaryti.
Reklama Reklamuokite savo autorius ar jų knygas Skaityklė.lt tinklalapyje, mūsų naujienlaiškyje, bloge ar Facebook grupėje.
Atsiskaitymas Už parduotas knygas atsiskaitome kiekvieną mėnesį.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Elektroninės knygos - nauja galimybė ne tik reklamuoti jūsų autorius, bet ir atrasti naujus pardavimų kanalus beveik be jokių pradinių investicijų.

E.knygos – kas tai?

Elektroninės – tai tos pačios knygos, kurias jūs skaitote atspausdintas ant popieriaus, tik išleistos elektroniniame formate. Jas galima atidaryti ir skaityti kompiuteryje, mobiliajame telefone ar specialiame eknygoms skaityti skirtame įrenginyje – elektroninių knygų skaityklėje.

Spauskite čia ir sužinokite daugiau >

Apie skaityklė.lt

Skaityklė.lt – tai pirmoji Lietuvoje elektroninė parduotuvė, kurioje galite įsigyti legaliai išleistas lietuviškas elektronines knygas.

Daugiau apie mus galite sužinoti čia >

Skaityk visur

Skaityk visur

1