Grąžinimas ir garantija

 

Grąžinimas

Įsigijote elektroninių knygų skaityklę ir ji jums nepatiko? Jokių problemų, susisiekite su mumis ne vėliau, kaip per 7 dienas nuo pirkimo datos el.pašto adresu [email protected] ir informuokite apie tai. Mes organizuosime prekės grąžinimą ir jums tai nieko nekainuos.

Grąžinama prekė turi būti nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.), originalioje ir nepažeistoje pakuotėje ir pilnai sukomplektuota. Būtina pateikti visus įsigyjimo dokumentus. Ne vėliau, kaip per 3 (tris) dienas grąžinsime visus jūsų sumokėtus pinigus.

E.knygų grąžinti negalima.

Garantija

Visoms šiuo metu “Skaityklė.lt” parduodamoms skaityklėms galioja jų gamintojų arba įgaliotų platintojų nustatytos garantijų sąlygos. Garantija apima techninės prietaiso įrangos nemokamą remontą, pakeitimą nauju, pagal technines charakteristikas ne blogesniu, prietaisu garantinio termino laikotarpiu.

CYBOOK ORIZON – 12 mėnesių garantija. Baterijai taikoma 6 mėnesių garantija. Informacija oficialiame tinklalapyje.
POCKETBOOK – 24 mėnesių garantija. Informacija oficialiame tinklalapyje.

Bendros sąlygos

Garantija pradeda galioti nuo prietaiso pardavimo datos, jeigu sutartis nenumato kitaip. Garantinis prietaiso laikotarpis nurodomas garantiniame talone, jei garantinis talonas nesuteikiamas sąskaita faktūra yra pakankamas dokumentas garantijos suteikimui ir garantijos įsigaliojimo data nustatoma pagal sąskaitos – faktūros išrašymo datą.

Garantija taikoma tik prietaisams, kurie buvo eksploatuojami tinkamomis sąlygomis, pagal paskirtį ir yra nepažeisti mechaniškai.

“Skaitykle.lt” neprisiima jokios atsakomybės už turinį, kuris yra grąžinamame garantiniam aptarnavimui prietaise. Vartotojas pats privalo pasirūpinti atsarginių kopijų išsaugojimu.

Procedūra

Dėl garantinio aptarnavimo galite kreiptis tiesiai į gamintojus pagal jų nurodytas procedūras arba į mus el.paštu [email protected].

Sugedęs įrenginys turi būti atsiųstas paštu ar pristatytas kitu su mumis suderintu būdu “Skaitykle.lt” kontaktuose nurodytu adresu.

Jei per 30 dienų nesugrąžinsime suremontuoto prietaiso, suteiksime pakaitinį įrenginį.

Jei jūsų pristatytame prietaise nebus aptikta gedimų, gali tekti padengti siuntimo, techninės apžiūros ar kitas išlaidas.

E.knygos – kas tai?

Elektroninės – tai tos pačios knygos, kurias jūs skaitote atspausdintas ant popieriaus, tik išleistos elektroniniame formate. Jas galima atidaryti ir skaityti kompiuteryje, mobiliajame telefone ar specialiame eknygoms skaityti skirtame įrenginyje – elektroninių knygų skaityklėje.

Spauskite čia ir sužinokite daugiau >

Apie skaityklė.lt

Skaityklė.lt – tai pirmoji Lietuvoje elektroninė parduotuvė, kurioje galite įsigyti legaliai išleistas lietuviškas elektronines knygas.

Daugiau apie mus galite sužinoti čia >

Skaityk visur

Skaityk visur

1