Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Robert Seethaler - Tabakininkas

Tabakininkas

Robert Seethaler

ISBN kodas: 9786094791703
Išleista: 2018
Leidykla: Baltos lankos
Kategorija: Romanai

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Artėjant 1937-ųjų rudeniui septyniolikmetis Francas Huchelis, palikęs gimtąjį kalnų kaimelį, naivumo ir gyvenimo troškulio pilna širdimi iškeliauja į Vieną. Nepažįstamame mieste mokiniu savo krautuvėje jį priima senas Vienos tabakininkas. Vienas iš jo nuolatinių klientų – greta gyvenantis garsusis psichoanalitikas Sigmundas Freudas. Francas netrunka susidraugauti su garbaus amžiaus profesoriumi, o skausmingai įsimylėjęs kabareto šokėją čekę Anežką kreipiasi į jį pagalbos. Nuoširdumo ir tylios išminties nestokojančiais pokalbiais jiedu bando įminti meilės ir seksualumo paslaptis. Tačiau naciams įžengus į Vieną Francas ir Freudas įsisuka į dramatiškų įvykių sūkurį ir netrukus kiekvienas yra priverstas priimti sudėtingiausią sprendimą gyvenime: pasilikti ar bėgti.

Trapus, tylus, grakštus ir poetiškas – nedidukas lobis.
SWR

Romanas apie kibirkštis, kurios nušviečia tamsą: išmintį, užuojautą, iššūkius ir drąsą.
Daily Mail

Robert Seethaler (Robertas Zėtaleris, g. 1966) – austrų kilmės rašytojas ir aktorius, gyvenantis Berlyne. Iš viso parašė šešis romanus; tarptautinio pripažinimo sulaukė jo romanai Visas gyvenimas, 2016 m. nominuotas „Man Booker International“ premijai, ir Tabakininkas.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Philippe Claudel
Romain Gary (Émile Ajar)
Sarah Turner
Alfonsas Eidintas
8,40 € (29,00 Lt)
7,23 € (24,96 Lt)
7,70 € (26,59 Lt)
2,61 € (9,01 Lt)
Knygyne: 9,55 € (32,97 Lt)

E.knygos užsakymas

8,40 € (29,00 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.