Liz Nugent - Išnarplioti Oliverį

Išnarplioti Oliverį

Liz Nugent

ISBN kodas: 9786094791680
Išleista: 2018
Leidykla: Baltos lankos
Kategorija: Romanai

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Oliveris turi viską. Charizmatiškas, savimi pasitikintis, patrauklus. Jo rašomos knygos populiarios, o dienos prabangiame rajone kartu su paklusnia, juo besižavinčia žmona Elis slenka ramiai ir patogiai. Viskas atrodo tobula. Kol vieną vakarą ilgus metus kruopščiai kurtas gyvenimas subyra į gabalus.
Viską pakeičia vienas smūgis žmonai į veidą. Kodėl jis tai padarė?
Oliveris mintimis grįžta į praeitį. Užgniaužti prisiminimai ir buvusių internato bei universiteto draugų, kaimynų, konkurentų liudijimai atkuria jo gyvenimo istoriją. Į paviršių ima kilti giliai tūnoję demonai ir paslaptys. O netikėti atradimai nustebina net patį Oliverį. Ar jis tikrai toks monstras, kokiu jį visi laiko?
Tai knyga ne tik apie neatleistinus poelgius, bet ir apie tai, kaip jie nutinka, kaip noras būti priimtam ir mylimam kovoja su baime ir išsikerojusiu nusivylimu. Apie tai, kaip vieno žmogaus poelgiai paveikia kiekvieną, sutinkamą kelyje.
„Neįmanoma atsitraukti – o to, kas įvyksta pabaigoje, dedu galvą, nesitikėjo niekas. Nenusakomas skaitymo malonumas.“
Sunday Times
„Subtilus pasakojimas, tarsi iš tikro gyvenimo paimti veikėjai ir įtraukianti istorija. Viskas – net per tikroviška.“
Rick O’Shea
Liz Nugent (Liz Niudžent, g. 1967) – ne vienu literatūriniu apdovanojimu įvertinta airių rašytoja, gyvenanti ir kurianti Dubline. Karjerą pradėjo nuo televizijos ir radijo novelių scenarijų. „Išnarplioti Oliverį“ – pirmasis L. Nugent romanas, už kurį 2014 m. autorei buvo įteiktas apdovanojimas „Irish Book Award“.

Panašios elektroninės knygos

Gaynor Arnold
Herman Koch
Catherine Isaac
Algimantas Bučys
4,92 € (16,99 Lt)
9,09 € (31,39 Lt)
9,10 € (31,42 Lt)
3,47 € (11,98 Lt)

E.knygos užsakymas

7,70 € (26,59 Lt)
Kaina knygyne: 0,00 € (0,00 Lt)