Jane Austen - Protas ir jausmai

Protas ir jausmai

Jane Austen

ISBN kodas: 9789955387527
Išleista: 2009
Leidykla: Alma Littera
Kategorija: Romanai

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
  • Atviras MOBI
Ištisos moterų kartos visame pasaulyje dievino šią knygą. Ji būdavo cituojama ir didmiesčių literatūriniuose salonuose, ir kaime. Jaunutės gimnazistės slėpdavo romaną nuo tėvų. Jis buvo jų gyvenimo mokykla. Ir šiandien ši knyga, visiems laikams įėjusi į pasaulio literatūros aukso fondą, nėra praradusi nepakartojamo žavesio ir elegancijos, vis dar keri jautrias moterų širdis mokydama neprarasti orumo net mylint su beprotiška aistra.

Kai godi posūnio žmona priverčia ponią Dašvud išsikraustyti iš velionio vyro namų, našlė su trimis dukterimis apsigyvena kukliame kotedže Devonšyre. Vyriausiai dukrai Elinorai nauji namai - tai išsiskyrimas su mylimu žmogumi, o jos sesuo Marianė ten randa meilę.
Jausminga, atvira Marianė neklauso sesers Elinoros, patariančios elgtis santūriau, ir pamilusi žavų nenaudėlį Džoną Vilobį neslepia jausmų kurstydama paskalas. Tuo tarpu Elinora, paisanti elgesio normų, iš paskutiniųjų stengiasi nuslėpti savo meilę net nuo artimiausių žmonių...

Kokia yra stiprios moters meilė? Akla, gaivališka aistra, drovus nuolankumas ar priešingai - išdidus jausmas? Kokia silpnos moters meilė? Jausminga? Trapi ir švelni kaip knygose ir romansuose? Pasiryžusi aukotis, bet nesugebanti kovoti? O kokia vyro meilė? Ir kas lemia laimę - protas ar jausmai? Jane's Austen romano personažai turės rasti atsakymus į šiuos klausimus.

Panašios elektroninės knygos

Zigmas Stankus
Dinah Jefferies
Arthur Schnitzler
Artūras Žilis
0,00 € (0,00 Lt)
Knygyne: 8,60 € (29,69 Lt)
9,79 € (33,80 Lt)
2,61 € (9,01 Lt)
Knygyne: 8,69 € (30,00 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)

E.knygos užsakymas

2,89 € (9,98 Lt)
Kaina knygyne: 9,53 € (32,91 Lt)