Gaynor Arnold - Mergina mėlyna suknele

Mergina mėlyna suknele

Gaynor Arnold

ISBN kodas: 9789955343868
Išleista: 2013
Kategorija: Romanai

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
  • Atviras MOBI
Šiame romane pasakojama Alfredo ir Dorotėjos Gibsonų gyvenimo istorija yra didžiojo Anglijos rašytojo Charleso Dickenso ir jo žmonos Catherine’os santuokos drama. Kūrėja pasinaudojo rašytojos laisve, daugelį įvykių, pokalbių, detalių perkurdama pagal savo vaizduotę. Tačiau dviejų pagrindinių veikėjų charakteriai pavaizduoti iš esmės mažai nutolstant nuo tikrovės. Bebalsė Catherine Dickens prašė išsaugoti jos laiškus vyrui, kad „pasaulis žinotų, jog kadaise jis mane mylėjo“. Alfredas Gibsonas buvo laidojamas Vestminsterio abatijoje, o Dorotėjos, moters, dvidešimt metų buvusios jo žmona, niekas nepakvietė. Dorotėją remia karštagalvė duktė Kitė. Paskui karalienė Viktorija suteikia našlei asmeninę audienciją, ir ši bando mintimis peržvelgti savo gyvenimą.
Ji suvokia savo vyro, garsaus rašytojo, apsukrumą ir neapsakomą patrauklumą. Bet dabar Dodo teks susitikti ne tik su suaugusiais vaikais, bet ir su rūsčia jaunesne seserimi Sise ir žavinga aktore panele Rikets.
Garsiausio Viktorijos laikų romanisto, knygoje vadinamo Alfredu Gibsonu, milžiniška energija ir talentas atsiskleidžia per nuoširdžią pirmosios meilės istoriją: jaunas įžūlus rašytojas pameta galvą dėl dailios merginos mėlyna suknele.
Dorotėja, pirmojo įspūdingo Gaynor Arnold romano herojė, yra ne tik senamadiška, mylinti nerimastingo genijaus, kurio prototipas – Dickensas, žmona. Ji pasakoja istoriją mielos, geraširdės moters, kuri nenori tenkintis išnaša oficialioje didžiojo žmogaus biografijoje.
Paul Bailey
--
Iš anglų k. vertė Danguolė Žalytė

Panašios elektroninės knygos

Zigmas Stankus
Emma Donoghue
Justinas Žilinskas
Tomaš Tomaševski
0,00 € (0,00 Lt)
Knygyne: 8,60 € (29,69 Lt)
9,10 € (31,42 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)

E.knygos užsakymas

4,92 € (16,99 Lt)
Kaina knygyne: 0,00 € (0,00 Lt)