A. Š. Donatas - Dausose mūsų dar palauks. Palanka

Dausose mūsų dar palauks. Palanka

A. Š. Donatas

ISBN kodas: -
Išleista: 2017
Leidykla: Donatas Špadas
Kategorija: Romanai

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
  • Atviras MOBI
Šį kūrinį galima priskirti fantastikos žanrui, tačiau tai labiau nuotykinė-istorinė, nei fantastinė knyga, kurios turinys maksimaliai priartintas prie XVI a. pradžios realijų (1513-1519 m.).
Pagrindinis herojus - mūsų amžininkas, kuris atsiduria 1513 metų Žemaitijoje. Suprasdamas, kad jis negalės pritapti prie tuometinės visuomenės, pasitaikius progai įstoja į svetimšalių samdinių būrį. Susidėjęs su samdiniais, kur jį pradeda vadinti Antonio Palanka (Antanas Svertas arba Antanas Laužtuvas), kartu su savo būriu sudalyvauja eilėje istorinių įvykių susijusių su minėtu „ketvirtuoju Lietuvos-Maskvos karu“. Tačiau pažymėtina tai, kad šis herojus, skirtingai nuo įvairių šio žanro kitų rašytojų herojų, nesistengia siekti nei valdžios, nei keisti istorijos: jis tiesiog samdinys ir samdinių kompanijos antrasis leitenantas.
Šią knygą lydinti pasakojimų trilogija „Dausų atstumtieji“, tai kiekvieno atskiro herojaus, kurie taip pat įsilieja į samdinių gretas ir tampa Palankos bendražygiais, atskiros istorijos. Jos prasideda dar iki įvykių, kurie nupasakoti pagrindiniame siužete. Šie herojai pagrindinį veikėją lydės per visą trilogiją.

Panašios elektroninės knygos

Jonas Mačiukevičius
Susanne Jansson
Herman Koch
Jessie Burton
2,02 € (6,97 Lt)
8,40 € (29,00 Lt)
9,10 € (31,42 Lt)
9,79 € (33,80 Lt)

E.knygos užsakymas

0,00 € (0,00 Lt)
Kaina knygyne: 0,00 € (0,00 Lt)