A. Š. Donatas - Dausose mūsų dar palauks. Palanka

Dausose mūsų dar palauks. Palanka

A. Š. Donatas

ISBN kodas: -
Išleista: 2017
Leidykla: Donatas Špadas
Kategorija: Romanai

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
  • Atviras MOBI
Šį kūrinį galima priskirti fantastikos žanrui, tačiau tai labiau nuotykinė-istorinė, nei fantastinė knyga, kurios turinys maksimaliai priartintas prie XVI a. pradžios realijų (1513-1519 m.).
Pagrindinis herojus - mūsų amžininkas, kuris atsiduria 1513 metų Žemaitijoje. Suprasdamas, kad jis negalės pritapti prie tuometinės visuomenės, pasitaikius progai įstoja į svetimšalių samdinių būrį. Susidėjęs su samdiniais, kur jį pradeda vadinti Antonio Palanka (Antanas Svertas arba Antanas Laužtuvas), kartu su savo būriu sudalyvauja eilėje istorinių įvykių susijusių su minėtu „ketvirtuoju Lietuvos-Maskvos karu“. Tačiau pažymėtina tai, kad šis herojus, skirtingai nuo įvairių šio žanro kitų rašytojų herojų, nesistengia siekti nei valdžios, nei keisti istorijos: jis tiesiog samdinys ir samdinių kompanijos antrasis leitenantas.
Šią knygą lydinti pasakojimų trilogija „Dausų atstumtieji“, tai kiekvieno atskiro herojaus, kurie taip pat įsilieja į samdinių gretas ir tampa Palankos bendražygiais, atskiros istorijos. Jos prasideda dar iki įvykių, kurie nupasakoti pagrindiniame siužete. Šie herojai pagrindinį veikėją lydės per visą trilogiją.

Panašios elektroninės knygos

Christine Féret-Fleury
Dinah Jefferies
Algimantas Kaminskas
Julian Fellowes
6,99 € (24,14 Lt)
9,79 € (33,80 Lt)
5,79 € (19,99 Lt)
10,15 € (35,05 Lt)

E.knygos užsakymas

0,00 € (0,00 Lt)
Kaina knygyne: 0,00 € (0,00 Lt)