Chloé Esposito - Klasta Sicilijoj

Klasta Sicilijoj

Chloé Esposito

ISBN kodas: 9786094791536
Išleista: 2018
Leidykla: Baltos lankos
Kategorija: Detektyvai

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Alvina Naitli – tikra bėda, ekscentriška nevykėlė. Jos širdis kitoje pusėje. Ar dėl to gyvenimas pakrypo ne ta linkme? Galbūt. O dar veidrodinis atspindys dvynė sesuo Elizabetė – tarsi priminimas, kad viskas galėjo būti kitaip. Betės širdis – ten, kur ir turėtų būti. Ji turi viską, apie ką Alvė kada nors svajojo, – tobulą vyrą, nuostabų kūdikį ir prabangią vilą Sicilijoje. Ir Alvei sunku apie tai galvoti be pavydo. O kai Betė atsiunčia skrydžio bilietą į karščiu alsuojančią Siciliją, Alvė neatsispiria.

Tačiau Betė turi savų užmačių. Ji įkalbina Alvę apsimesti vienai kita (tik vienam vakarui!), kad slapčia nuo vyro išsmuktų iš namų. Tada ir užverda tikras pragaras. Švintant Betė – negyva baseino dugne, Alvė – tebevilkinti jos drabužiais. O jei tai... puiki proga Alvei pakeisti gyvenimą?

Netrukus paaiškėja, kad sesers gyvenimas pavojingesnis, nei atrodė iš pirmo žvilgsnio. Ką Betė slėpė nuo vyro? Ir kodėl pasikvietė seserį Sicilijon? Alvė sužino apie Betės ryšius su Italijos mafija, slaptus meilužius, samdomus žudikus ir siaubingai korumpuotą kunigą, o šie po truputį ima perprasti Alvės žaidimą... Klasta permirkusi vidurvasario savaitė Sicilijoje Alvei tampa ekstremaliu viso gyvenimo išbandymu.

Pakeri!
Guardian

Pribloškiantis Sicilijos koloritas ir nesustabdoma herojė – nepamirštamas šios vasaros debiutas.
Library Journal

Perskaičiau neatsikvėpdama. Ir man LABAI patiko. Tarsi skaitytum Dingusi ir sykiu žiūrėtum komikės Amy Schumer stand-up pasirodymą.
Bryony Gordon

Prikaustanti antiherojė!
US Weekly

Chloé Esposito (Chlojė Espozito) – britų rašytoja. Oksfordo universitete baigė anglų kalbos ir literatūros magistro studijas, yra dirbusi anglų kalbos mokytoja bei mados žurnaliste. Klasta Sicilijoj – jos debiutinis romanas ir pirmoji trilogijos knyga, kuri bus išleista daugiau nei 20 šalių.

Panašios elektroninės knygos

Katrine Engberg
Raidas Dubrė
Gin Phillips
Jorn Lier Horst
9,79 € (33,80 Lt)
2,89 € (9,98 Lt)
8,40 € (29,00 Lt)
9,10 € (31,42 Lt)

E.knygos užsakymas

9,45 € (32,63 Lt)
Kaina knygyne: 0,00 € (0,00 Lt)