Paula Hawkins - Tamsus vanduo

Tamsus vanduo

Paula Hawkins

ISBN kodas: 9786094790676
Išleista: 2017
Leidykla: Baltos lankos
Kategorija: Detektyvai

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Tarptautinio fenomeno „Mergina traukiny“ autorė!
Niekada nepasitikėk ramiu vandens paviršiumi
Paskutinėmis gyvenimo dienomis Danielė Ebot bandė prisiskambinti seseriai Džulijai, tačiau į pagalbos šauksmą ši neatsakė. Po kelių dienų Danielė randama negyva Skenduolių užutėkyje – mįslingame upės vingyje, kuriame per šimtmečius menančią seserų gimtojo miestelio istoriją nuskendo ne viena moteris.
Džiulei tenka grįžti į vietą, kuri jai vis dar kelia baimę, ir seniai palaidoti vaikystės prisiminimai ima kilti lyg drumzlės iš vandens gelmių. Ji bando išsiaiškinti, kas nutiko seseriai ir kaip jos mirtis susijusi su vos prieš porą mėnesių ten pat nusižudžiusios jaunos merginos mirtimi. Netrukus pradeda aiškėti miestelio gyventojų praeities nuodėmės ir tai, kad kiekvienas jų yra vienaip ar kitaip susijęs su velione Daniele Ebot. Visa apgaubia klampus paslapčių rūkas.
„...Kaip ir A. Hitchcockas, P. Hawkins turi kinematografišką akį ir talentą sukurti bauginamai įtraukiančią istoriją. Nerkite į naujo jos trilerio vandenis. Atpildas bus stulbinamas. Šis noir atmosfera pulsuojantis kūrinys jus privers dukart pagalvoti prieš brendant į tamsų ir žvarbų vandenį.“
USA Today

Panašios elektroninės knygos

Jorn Lier Horst
Robert Louis Stevenson
Jo Nesbo
Artūras Žilis
9,10 € (31,42 Lt)
3,93 € (13,57 Lt)
9,79 € (33,80 Lt)
7,00 € (24,17 Lt)

E.knygos užsakymas

9,09 € (31,39 Lt)
Kaina knygyne: 0,00 € (0,00 Lt)