Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Jo Nesbø - Pentagrama

Pentagrama

Jo Nesbø

ISBN kodas: 9789955238324
Išleista: 2014
Leidykla: Baltos lankos
Kategorija: Detektyvai

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Kaitrią vasaros dieną savo bute Osle randama nužudyta jauna moteris. Vienas jos rankos pirštas nupjautas, o po akies voku paslėptas mažas raudonas penkiakampės žvaigždės formos deimantas. Byla atitenka Hariui Hūlei ir Tomui Valeriui, kurį Hūlė įtaria nužudžius jo partnerę Eleną Jelten. Nors Hūlę ši draugija ne itin džiugina, detektyvas neturi kito pasirinkimo, kaip tik išsiblaivyti po dar vieno viskio butelio ir kibti į darbą. Juolab kad vos po penkių dienų gaunamas pranešimas apie dar vieną auką. Jos pirštas taip pat nupjautas, tačiau šįkart padabintas žiedu su raudonu penkiakampės žvaigždės formos deimantu.
Penki žvaigždės kampai, penki rankos pirštai, kas penkios dienos po naują auką. Akivaizdu – Osle siautėja serijinis žudikas.
Grynas malonumas ne tik išrankiems trilerių mėgėjams <...>. Pentagrama – tai įtampa, šiurpulys, veiksmas ir aukščiausios kokybės pasakojimo menas <...>. Nesbø gebėjimas literatūriškai reikšti mintis žavi nuo pirmo iki paskutinio puslapio.
TZ, München
Jo Nesbø romanų vieta – ant aukščiausio skandinaviškos detektyvinės literatūros laiptelio, šalia Henningo Mankellio ir Stiego Larssono.
Bill Ott
Net ir su ydomis – arba greičiau būtent dėl jų – Hūlė, be abejonės, šiandien yra vienas labiausiai žavinčių detektyvų personažų.
Publishers Weekly

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Jonas Mačiukevičius
Arthur S.Creek
Katrine Engberg
Deima Kelias
1,45 € (5,01 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)
9,79 € (33,80 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)

E.knygos užsakymas

9,73 € (33,60 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.