Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 

Car­los Castan­eda - Tylos galia. Tolesni Don Chuano mokymai

Tylos galia. Tolesni Don Chuano mokymai

Car­los Castan­eda

ISBN kodas: 978-9955-678-38-0
Leidykla: Luceo
Kategorija: Psichologija

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
  • Atviras MOBI
Tylos galia – aštuntoji Karloso Kastanedos knyga iš jo knygų serijos apie jakių genties indėno don Chuano mokymus. Pradėjęs kaip kuklus antropologijos studentas (apie tai kalba pirmoji knyga Don Chuano mokymai), jis, pagaliau pažinęs senųjų magų paslaptis, pasiekia slenkstį, už kurio prasideda visi kiti pasauliai, kitos tikrovės. O kad ten nepražūtų, magas, nepriekaištingai įveikęs ilgą kario kelią ir palytėtas dvasios, privalo būti įvaldęs tam tikras magiškasias elgesio technikas...

Savo knygose pateikiu autentišką ataskaita apie tą mokymo metodą, kurio Meksikoje gyvenantis indėnas magas don Chuanas Matusas siekė mane įvesti į magų pasaulį. Prireikia daug metų lavintis, kol išmokstame deramai elgtis kasdienio gyvenimo pasaulyje. Mokyklinis lavinimasis – ar tai būtų gryna logika, formalūs dalykai – pasižymi griežtumu, nes žinios, kurias mums ten perteikia, gana sudėtingos. Tą patį galima pasakyti ir apie magų pasaulį: lavinimasis čia, grįstas sakytiniais mokymais ir sąmonės valdymu, nors ir skiriasi nuo mūsiškio, bet yra ne mažiau griežtas, nes magų žinios yra taip pat sudėtingos, o galbūt net sudėtingesnės.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Anna Wigmore
Robin Sharma
Og Mandino
Robin Sharma
4,34 € (14,99 Lt)
4,34 € (14,99 Lt)
Knygyne: 5,76 € (19,89 Lt)
8,69 € (30,00 Lt)
Knygyne: 9,29 € (32,08 Lt)
4,34 € (14,99 Lt)
Knygyne: 6,92 € (23,89 Lt)

E.knygos užsakymas

2,61 € (9,01 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.