Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Deepak Chopra - 10 žingsnių jaunystės link

10 žingsnių jaunystės link

Deepak Chopra

ISBN kodas: -
Išleista: 2013
Leidykla: Luceo
Kategorija: Psichologija

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
  • Atviras MOBI
Šioje knygoje Dipakas Čopra toliau rutulioja idėją, kad, sutelkęs proto ir kūno galias, žmogus gali sustabdyti senėjimo procesą ir pasukti biologinį laikrodį atgal. Dipakas Čopra siūlo įvaldyti dešimties žingsnių programą, kuri padės išsaugoti jaunatviškumą ir gerą sveikatą bet kokio amžiaus žmonėms. Čopros siūloma programa yra rytietiškų sveikatos palaikymo praktikų (ajurvedos ir jogos) derinys su šiuolaikiniu vakarietišku mitybos ir fizinio aktyvumo mokslu.
Dipakas Čopra (Deepak Chopra) šiandieną yra populiariausias iš gydytojų, teikiančių alternatyviosios medicinos paslaugas Jungtinėse Valstijose. Jis puikiai suderino tradicinės vakarietiškos medicinos žinias su senovine ajurvedos sistema, todėl ne veltui vadinamas „kūno ir dvasios medicinos guru“. Dipako Čopros idėjos apie „nesenstantį kūną ir amžinai jauną protą“ žavi žmones ir skatina juos atskleisti savo organizmo rezervus.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Tadas Talaikis
Aivaras Pranarauskas
Aleksandras Svijašas
Joan Brady
0,00 € (0,00 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)
7,24 € (25,00 Lt)
Knygyne: 10,59 € (36,57 Lt)
2,61 € (9,01 Lt)
Knygyne: 2,95 € (10,19 Lt)

E.knygos užsakymas

5,79 € (19,99 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.