Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Elena Leontjeva - Tarpuvaldis

Tarpuvaldis

Elena Leontjeva

ISBN kodas: 978-609-8101-15-7
Išleista: 1995
Leidykla: LLRI

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
  • Atviras MOBI
Ši knyga – tai keleto iš daugelio spaudoje publikuotų E. Leontjevos straipsnių rinkinys, sudarytas 1995-aisiais metais. Mintys, išsakytos prieš kelis dešimtmečius, vis dar stebina savo aktualumu ir toliaregiškomis, neretai net sarkastiškomis įžvalgomis. Skaitytojui „Tarpuvaldis“ ne tik padės nuodugniai išnagrinėti nepriklausomos Lietuvos aušroje virusias politinės ekonomikos aistras ir atskleis praeities klaidų dėsningumus – įžvalgesnei akiai autorės tekstai apie fiskalinę politiką ir valiutų kaitą pasiūlys ne vieną sprendimą į šiandien viešojoje erdvėje aptarinėjamas problemas.
Elena Leontjeva – ekonomistė, publicistė, visuomenės veikėja, viena iš Lietuvos laisvosios rinkos instituto steigėjų. Net septynių vyriausybių kadencijose ėjusi patarėjos ekonomikos reformos klausimais pareigas, dirbusi Prezidento patarėja. E. Leontjeva ypač prisidėjo, kuriant kapitalo rinkos teisinius pamatus, vykdant bankų sistemos reformą ir įtvirtinant Valiutų tarybos modelį. Autorė aktyviai skleidė laisvosios rinkos ir privačios nuosavybės idėjas ir taip pelnė visuomenės pripažinimą.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Nikolaj Rysev
Rinktinė
Ludwig von Mises
Steve H. Hanke, Kurt Schuler
2,87 € (9,91 Lt)
Knygyne: 9,88 € (34,11 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)

E.knygos užsakymas

0,00 € (0,00 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.