Roland Baader - Pinigų socializmas, naujosios pasaulinės depresijos tikrosios priežastys

Pinigų socializmas, naujosios pasaulinės depresijos tikrosios priežastys

Roland Baader

ISBN kodas: 978-609-8101-11-9
Išleista: 2012
Leidykla: LLRI

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
  • Atviras MOBI
Rolandas Baaderis – žymus austrų ekonomikos mokyklos atstovas Vokietijoje, Nobelio premijos laureato Friedricho A. von Hayeko mokinys.
Knygoje „Pinigų socializmas, naujosios pasaulinės depresijos tikrosios priežastys“ autorius išsamiai aptaria 2008 m. prasidėjusią pasaulinę ekonominę depresiją. Nors tikrųjų dabartinės depresijos priežasčių negali paaiškinti jokios klaidingos teorijos, formuojamos viso pasaulio universitetų ekonomikos fakultetuose bei žiniasklaidoje įsigalėjusios infliacionistinės (keinsistinės) laiko dvasios, šias priežastis įminti sugebėjo austrų mokyklos ekonomistai. O kadangi jų diagnozė yra tiksli ir logiškai tvarkinga, jų siūlomi vaistai taip pat yra vienintelis būdas pramoninėms Vakarų šalims išsigelbėti nuo gresiančio nesuvokiamai gilaus skurdo ir siaubingo kracho.
R. Baaderis knygoje pateikia ne tik depresijos priežasčių analizę, bet ir moksliškai tiksliai rodo išsigelbėjimo kelius. Šis veikalas yra vienas iš bandymų suteikti teorinius apmatus, kurių pagalba galima būtų suprasti, kaip ir kodėl vyksta krizės ir kur tai veda.

Panašios elektroninės knygos

Rinktinė
Jesús Huerta de Soto
Rinktinė
Ludwig von Mises
0,00 € (0,00 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)

E.knygos užsakymas

0,00 € (0,00 Lt)
Kaina knygyne: 0,00 € (0,00 Lt)