Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Gita Balžekaitė - Vaivorykštės lietus

Vaivorykštės lietus

Gita Balžekaitė

ISBN kodas: -
Išleista: 2014
Leidykla: Naujas vardas

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
  • Atviras MOBI
Grafikos dizainerės, iliustratorės, tapytojos Gitos Balžekaitės „Vaivorykštės lietus“ – iliustruota pasaka vaikams apie vaivorykštės spalvas, nuspalvinančias pasaulį ir nesuteikiančias jam jokių kitokių vaivorykštės atspalvių, kuriuos išsigalvoja suaugusieji.

Tai tiesiog visų vaivorykšės spalvų pasakos mėgstantiems grožėtis spalvingomis bei nuotaikingomis iliustracijomis, klausytis įdomių istorijų ar pradedantiesiems skaityti savarankiškai. Knygelėje gyvenančios pasakos su paveikslėliais 3 – 99 metų amžiaus vaikus nukels į linksmas istorijas apie žmones, gyvūnus, daiktus ir gamtos reiškinius, paskatins mažuosius ir didžiuosius vaikus fantazuoti bei kurti gražų ir spalvingą pasaulį.

Balys Bukelis

Nesinorėjo leisti šios knygos popieriniu formatu, nes jau yra prileista tokia daugybė nuostabių knygų – manau, užtenka. Magėjo išbandyti elektroninę leidybą. Štai tada ir radau elektroninę leidyklą „Naujas vardas“.
Gita Balžekaitė

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Ingrida Vizbaraitė
Sigutė Ach
Sud. Gitana Rudnickaitė
Raimondas J. Nabus
4,05 € (13,98 Lt)
4,34 € (14,99 Lt)
6,37 € (21,99 Lt)
1,73 € (5,97 Lt)
Knygyne: 5,21 € (17,99 Lt)

E.knygos užsakymas

0,00 € (0,00 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.