Beata Nicholson - Beatos virtuvė: kepinių knyga

Beatos virtuvė: kepinių knyga

Beata Nicholson

ISBN kodas: 9786099551715
Išleista: 2013
Leidykla: Beatos virtuvė
Kategorija: Kulinarija

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
  • Atviras MOBI
Tai pirmoji populiariausių Lietuvoje kulinarinių knygų autorės Beatos Nicholson elektroninė knyga. Ši ir pirmosios dvi Beatos knygos sulaukė neįtikėtino populiarumo Lietuvoje ir tarp kraštiečių svetur už receptų paprastumą, aiškumą, jų aktualumą. Pati autorė teigia, kad tokią knygą visada svajojo parašyti, ja naudotis ir turėti.
Kepinių knygoje nostalgija dvelkianti klasika persipina su naujausiomis konditerijos madomis, laiko patikrinti, išmėginti receptai – su populiariausiais saldumynais ar pikantiškais kepiniais iš Australijos, Anglijos, Serbijos, JAV. Knygą sudaro aštuoni skyriai, kuriuose autorė pateikia geriausius duonos, bandelių, pyragų, sausainių, pyragėlių ir pyragaičių, tortų, pikantiškų kepinių receptus. Kepinių knygoje pradžiugins du specialūs skyriai, vienas jų skirtas ypatingiems svečiams (vengiantiems vienokių ar kitokių produktų), kitas – šeimininkėms, kurioms aktualu patiekalą pagaminti labai greitai.
Knygoje gausu kepinių receptų įvairioms progoms, šeimos susibūrimams, įprastiems sekmadieniams ar tiesiog kasdienybei paįvairinti. Beata atvirai dalijasi savo žiniomis, jausmais, istorijomis ir paprastais patarimais, praverčiančiais virtuvėje visur ir visada.

Panašios elektroninės knygos

Sąrašas tuščias.

E.knygos užsakymas

11,58 € (39,98 Lt)
Kaina knygyne: 0,00 € (0,00 Lt)