Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Hermann Hesse - Stiklo karoliukų žaidimas

Stiklo karoliukų žaidimas

Hermann Hesse

ISBN kodas: 9789955239987
Išleista: 2015
Leidykla: Baltos lankos
Kategorija: Romanai

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
„Stiklo karoliukų žaidimas“ – brandžiausias Hermanno Hesse’s romanas, pelnęs rašytojui Nobelio premijos laureato šlovę. Kūriny siekiama sutaikyti dvasios ir jausmo priešybes, nagrinėjamas amžinasis būties dualizmas. Veiksmo perkėlimas į tolimą XXII amžių leidžia rašytojui susikaupti ties idėjų pasauliu, nagrinėti problemą filosofiniu aspektu ignoruojant konkrečią buitį.
Pagrindiniai romano veikėjai, dvasinio prado reiškėjas Jozefas Knechtas ir jo priešingybė Plinijas Desinjoris, kovoja tarpusavyje, vykdydami iš esmės tą pačią misiją: abu svajoja sutaikyti dvasią ir pasaulį.

Hermannas Hesse – vokiečių literatūros klasikas, intelektinių, filosofinių ir psichologinių romanų meistras, 1946 m. Nobelio premijos laureatas. Garsiausi kūriniai: „Stiklo karoliukų žaidimas“, „Stepių vilkas“, „Paskutinė Klingzoro vasara“, „Demianas“, „Sidhatra“, „Narcizas ir Auksaburnis“ ir kiti.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Saulius Rimkus
Algimantas Bučys
Romain Gary
Jonathan Safran Foer
6,66 € (23,00 Lt)
3,47 € (11,98 Lt)
8,09 € (27,93 Lt)
11,21 € (38,71 Lt)

E.knygos užsakymas

9,10 € (31,42 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.