Christine Féret-Fleury - Nepaprastas Paryžiaus skersgatvio knygynas

Nepaprastas Paryžiaus skersgatvio knygynas

Christine Féret-Fleury

ISBN kodas: 9786094791499
Išleista: 2018
Leidykla: Baltos lankos
Kategorija: Romanai

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Kasdien tuo pačiu metu Žiuljeta važiuoja Paryžiaus metro 6-ąja linija. Labiausiai jai patinka stebėti skaitančius keleivius: garbaus amžiaus damą, retų leidinių kolekcininką, merginą, kuri ties 247 naujos knygos puslapiu visada apsipila ašaromis. Žvelgia į juos smalsiai, tarytum šių visai svetimų žmonių skaitomos knygos, jų aistros ir slaptos mintys galėtų suteikti spalvų monotoniškam Žiuljetos gyvenimui.
Tačiau vieną dieną Žiuljeta nusprendžia išlipti dviem stotelėmis anksčiau nei įprastai. Viename iš skersgatvių ji aptinka neįprastą knygyną, kurio savininkas Suleimanas turi svarbią misiją – surasti knygoms ypatingus šeimininkus. Kiekviena knyga turi sulaukti savo laiko ir savo skaitytojo, kad įkvėptų jį priimti svarbius gyvenimo sprendimus. Ši, rodos, atsitiktinė pažintis negrįžtamai pakeis Žiuljetą ir paskatins ją dideliems gyvenimo pokyčiams.
Knyga „Nepaprastas Paryžiaus skersgatvio knygynas“ įkvėps ne tik skaityti, bet ir pažvelgti į savo gyvenimą kitomis akimis.
„Įkvepiantis pasakojimas apie šiek tiek pakvaišusius žmones - visiems, kas nori užversti knygą šypsodamiesi.“
Lire
Prancūzų rašytoja Christine Féret-Fleury (Kristine Fere Flery, gim. 1961) savo pirmuosius žingsnius literatūros pasaulyje žengė dirbdama knygų leidybos srityje, bet netrukus parašė pirmąją knygą vaikams, vėliau – knygų suaugusiesiems. Prancūzų mylima rašytoja yra ne tik aštuonių knygų autorė, bet ir užkietėjusi skaitytoja.

Panašios elektroninės knygos

Rachel Joyce
Sarah Turner
Kazys Paulauskas
Anna Todd
9,45 € (32,63 Lt)
7,70 € (26,59 Lt)
3,48 € (12,02 Lt)
Knygyne: 6,37 € (21,99 Lt)
10,49 € (36,22 Lt)

E.knygos užsakymas

6,99 € (24,14 Lt)
Kaina knygyne: 0,00 € (0,00 Lt)