Ann Kidd Taylor - Mūzų viešbutis

Mūzų viešbutis

Ann Kidd Taylor

ISBN kodas: 9786094791505
Išleista: 2018
Leidykla: Baltos lankos
Kategorija: Romanai

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Laisva ir savarankiška jūrų biologė Meivė, draugų vadinama ryklių užkalbėtoja, keliauja po pasaulį ir tyrinėja savo didžiąją gyvenimo aistrą – ryklius. Regis, jai nereikia nė meilės, nė šeimos. Tačiau kai ji sugrįžta į žavų ir ekscentrišką senelės „Mūzų“ viešbutį Floridos pakrantėje, kuriame praleido vaikystę ir paauglystę, suranda kažką daugiau nei taip išsiilgti prisirpusių apelsinų spalvos saulėlydžiai ir gardieji senelės žaliųjų citrinų pyragai...
Pakrantėje sutikta charizmatiška mergaitė Heizelė pasirodo esanti Meivės paauglystės mylimojo Danieliaus dukra. Romantika ir šiluma alsuojantys vakarai trise Meivei kelia vis daugiau jausmų, vis garsiau ima kirbėti klausimas: ar pasinaudoti likimo suteiktu antruoju šansu? O galbūt nerti į naujus santykius su kolega Nikolu, vieną dieną atvykusiu į Meivės gimtąjį miestelį tirti nelegalios ryklių pelekų medžioklės?
Svaiginančių palmių, Kalipso muzikos ir tobulų vandenyno vaizdų fone skleidžiasi vienos moters gyvenimo drama: pirmosios meilės prisiminimai pinasi su naujai atsirandančiais jausmais, rūpestis rykliams maišosi su baime dėl pavojaus jų gyvybei, nuolatinės laisvės troškimas grumiasi su artumo ilgesiu.

Užburianti vienos moters gyvenimo istorija!
Refinery29
Pasigardžiuotinas vasaros romanas!
Redbook
Žavingas romanas apie meilę, kuri lemia mūsų gyvenimą.
Kirkus reviews
Prikaustanti meilės ir praradimų istorija... Nuostabi odė vandenynui.
Susan Casey

Ann Kidd Taylor (Ana Kid Teilor) – amerikiečių rašytoja, garsiosios rašytojos Sue Monk Kidd dukra. Mūzų viešbutis – debiutinis autorės romanas, sulaukęs didelio populiarumo tarptautiniu mastu.

Panašios elektroninės knygos

Algimantas Kaminskas
Albert Camus
Leisa Rayven
Arthur Schnitzler
5,79 € (19,99 Lt)
6,31 € (21,79 Lt)
9,79 € (33,80 Lt)
2,61 € (9,01 Lt)
Knygyne: 8,69 € (30,00 Lt)

E.knygos užsakymas

8,40 € (29,00 Lt)
Kaina knygyne: 0,00 € (0,00 Lt)