Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Irwin Shaw - Jaunieji liūtai

Jaunieji liūtai

Irwin Shaw

ISBN kodas: 9789955343950
Išleista: 2013
Kategorija: Romanai

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
  • Atviras MOBI
„Jaunieji liūtai“ – vienas įspūdingiausių romanų pasaulinėje literatūroje apie karą, apie žmogaus kasdienybę mirties akivaizdoje, apie vyrišką draugystę ir baisią, protu nesuvokiamą žudynių, skausmo, siaubo, kraujo ir ašarų beprasmybę. Romanas buvo labiausiai skaitoma knyga 1949 metais. Ji sujaudino grįžusius iš karo karius ir jų artimuosius visoje Amerikoje, o Irwino Shaw vardas tapo savas amerikiečių namuose.

Žydas Nojus iš Bruklino norėjo tik vieno – likti gyvas ir grįžti namo pas mylimą žmoną ir sūnų. Holivudo režisierius Maiklas pasigailėjo žengęs patriotišką žingsnį, nubloškusį jį į karo pragarą. Vokiečių karininkas Kristianas nusprendė savo širdį paversti akmeniu, kol pasaulyje baigsis žudynės. Visi trys personažai neišvengiamai artėja vienas prie kito, kol karui baigiantis jų keliai susikerta. Kiekvienam iš jų tenka suvokti, ką reiškia atiduoti gyvybę už savo šalį ir atimti gyvybę kitam. Ir tik vienam iš jų lemta likti gyvam…
--
Iš anglų k. vertė Virginija Mickienė ir Dalė Virginija Jakutienė

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Catherine Isaac
Eleanor Catton
Jonas Mačiukevičius
Jane Austen
9,10 € (31,42 Lt)
11,19 € (38,64 Lt)
2,89 € (9,98 Lt)
2,03 € (7,01 Lt)
Knygyne: 4,05 € (13,98 Lt)

E.knygos užsakymas

5,79 € (19,99 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.