Sarah Perry - Esekso slibinas

Esekso slibinas

Sarah Perry

ISBN kodas: 9786094791604
Išleista: 2018
Leidykla: Baltos lankos
Kategorija: Romanai

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
XIX a. pabaigos Londonas. Korą Syborn po vyro mirties užlieja ir liūdesys, ir palengvėjimas. Santuoka buvo nelaiminga, mokslui gabią Korą varžė paklusnios, savęs atsižadėjusios žmonos vaidmuo. Moteris nutaria prieglobsčio ieškotis kaime ir atsikrausto į Eseksą, Aldvinterio parapiją, kur vikaru tarnauja Vilas Ransomas.

Kaimelis apsėstas gandų apie mitinę pabaisą: netoliese pastebėtas Esekso slibinas, kitados klajojęs po pelkes ir galabijęs žmones. Kora susižavi šia žinia ir kaip mokslininkė viliasi, kad iš tikrųjų pabaisa tėra dar neatrasta gyvūnų rūšis. Ji leidžiasi padaro pėdsakais ir netrukus sutinka vikarą. Šis slibino atžvilgiu nusiteikęs skeptiškai. Parapijiečių susijaudinimas jam atrodo nedoras ir pražūtingas, atitraukiantis nuo tikrojo tikėjimo ir griaunantis tykaus kaimelio ramybę. Pamažu tarp nuolat besiginčijančių, bet vienas prie kito traukiamų Koros ir Vilo užsimezga keistas, gyvenimą keičiantis ryšys.

Esekso slibinas – subtili ir intelektuali odė meilei bei nesuskaičiuojamai daugybei jos pavidalų.

Kone akiplėšiškai ambicingas romanas. Sodrus ir egzotiškas, tarytum laukinis Edenas.
New York Times

Kupinas magijos.
Kirkus Reviews

Sukūrusi Esekso slibiną, Sarah Perry atsidūrė greta geriausių šiuolaikinių Britanijos rašytojų.
John Burnside

Sarah Perry (Sara Peri, g. 1979 m. Esekse) – britų rašytoja. Karališkajame Holovėjaus koledže įgijo kūrybinio rašymo daktaro laipsnį, Prahos bei Prinstono universitetuose dėstė teologijos, istorijos bei literatūros kursus. Antrasis autorės romanas Esekso slibinas išleistas 20 šalių, pateko į gausybės literatūros apdovanojimų (tokių kaip „Costa Book Awards“, „Baileys Women’s Prize for Fiction“, Dylano Thomaso ir Walterio Scotto vardo) ilguosius arba trumpuosius sąrašus, tapo Didžiosios Britanijos Metų knyga, knygynų tinklo „Waterstones“ Metų knyga ir pasauliniu bestseleriu.

Panašios elektroninės knygos

Sarah Jio
Loreta Puskunigė
Dinah Jefferies
Antanas Šileika
8,75 € (30,21 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)
9,79 € (33,80 Lt)
2,89 € (9,98 Lt)

E.knygos užsakymas

9,79 € (33,80 Lt)
Kaina knygyne: 0,00 € (0,00 Lt)