Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Algimantas Rusteika - Užtemdytas kraštas

Užtemdytas kraštas

Algimantas Rusteika

ISBN kodas: ISBN 978-609-408-471-3
Išleista: 2014
Kategorija: Poezija

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
  • Atviras MOBI
Ar skaitmeninis pasaulis suteikia kūrybai laisvę nuo noro ne tiek kurti naują pasaulį, kiek patikti ir įtikti? Nepriklausomybę nuo redaktorių asmeninių ambicijų ir simpatijų diktatūros? Ar sukuria chaosą, kur rašo kas tik nori ir ką tik nori? Ar lėta ir pelno siekianti leidyba nedusina poezijos gyvybės? Ar popierinė poezija išliks?
Ji jau miršta. Žmogus, stabtelėjęs knygyne prie poezijos lentynos, ką jau kalbėti apie vartančius ar perkančius – nykstanti rūšis, verta Raudonosios knygos. Rašančių daugiau negu skaitančių. Eilės leidyklose išsileisti ploną knygelę, kurios beveik niekas nepirks. Menki tiražai, lėtai virstantys makulatūra. Įsivaizdavimas, kad poeziją galima parduoti ir iš to uždirbti. Visa tai - praėjęs pasaulis.
Ateitis priklauso internetui ir elektroninei knygai. Interneto svetainė kaip nuolat rašoma knyga. Kūrinys, pasiekiamas skaitytojui per minutę po to, kai bus užbaigtas. Publikuoti ir skaityti čia ir dabar. Visada ir visur. „Užtemdytas kraštas” - laisvai internete prieinama ir nuolat atnaujinama knyga - tokios leidybos bandymas. Tai bandymas atrasti save pasaulyje ir pasaulį savyje. Pasaulį, kuris įvyksta ir tuojau pat pradingsta. Kuriame kiekvienas gali gyventi.
Knygą galima pasklaidyti, naujienas rasti internete http://poezijainternetu.lt/.
Tai antrasis, pataisytas ir papildytas knygos leidimas. Įdėta naujų kūrinių.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Rūta Atroškaitė
Irena Barvydė Metrikienė
Arvydas Daškus
Tomas Petrulis
0,00 € (0,00 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)
8,00 € (27,62 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)

E.knygos užsakymas

0,00 € (0,00 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.