Colleen Hoover - Mes dedame tašką

Mes dedame tašką

Colleen Hoover

ISBN kodas: 9786094790492
Išleista: 2017
Leidykla: Baltos lankos
Kategorija: Meilės romanai

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Dažniausiai mus skaudina tie, kuriuos mylime labiausiai
Lilės vaikystė nebuvo lengva: visų gerbiamoje mažo miestelio šeimoje dėl smurtaujančio tėvo virė tikras pragaras, todėl Bostonas tapo jos išsilaisvinimu. Tėvui mirus, nedidelį palikimą ji panaudoja savo svajonei įgyvendinti – atidaro netradicinę gėlių parduotuvę. Darbų sūkury į gyvenimą įsiveržia meilė neurochirurgui Railiui. Jis šiek tiek arogantiškas ir užsispyręs, bet kartu aistringas, nuoširdus ir pametęs dėl jos galvą.
Rodos, Lilė turi viską, apie ką svajojo. Tačiau netikėtomis aplinkybėmis į jos gyvenimą grįžta pirmoji meilė – Etlasas, apie kurį ji nieko negirdėjo daugelį metų. Paauglystėje jis vienintelis padėjo jai išgyventi sunkiausias akimirkas šeimoje. Jo grįžimas sujaukia Lilės mintis ir santykius su Railiu. Ar jų meilė pasiruošusi tokiam iššūkiui? Lilė priversta iš naujo apmąstyti savo gyvenimą ir kovoti už savo laimę, dėl kurios reikės priimti patį skaudžiausią sprendimą.
„Mes dedame tašką“ – tai jautrus pasakojimas apie meilę ir pasitikėjimą, apie smurtą šeimoje ir tėvų sprendimus, kurie gali nulemti vaikų gyvenimą.
„Tai viena nuoširdžiausių ir labiausiai įkvepiančių istorijų, kokią esu kada nors skaičiusi. Ši knyga pakeis jūsų gyvenimą.“
Knygų tinklaraštis AESTAS
„The New York Times“ bestselerių autorė Colleen Hoover (Kolyn Hūver, g. 1979) savo karjerą pradėjo kaip socialinė darbuotoja, o vėliau pasuko rašytojos keliu ir sulaukė didelės sėkmės Amerikoje ir už jos ribų. Kartu su vyru ji įsteigė knygų užsakymo platformą „The Bookworm Box“, o pelną aukoja labdarai.

Panašios elektroninės knygos

Ona Miliukaitė - Delonienė
Vilis Normanas, Raimondas J. Nabus
Deeanne Gist
Elizabeth von Arnim
2,89 € (9,98 Lt)
2,89 € (9,98 Lt)
Knygyne: 5,79 € (19,99 Lt)
6,37 € (21,99 Lt)
Knygyne: 10,40 € (35,91 Lt)
2,03 € (7,01 Lt)
Knygyne: 4,05 € (13,98 Lt)

E.knygos užsakymas

8,75 € (30,21 Lt)
Kaina knygyne: 0,00 € (0,00 Lt)