Daniel Glattauer - Leo ir Emi. Kai pučia šiaurys

Leo ir Emi. Kai pučia šiaurys

Daniel Glattauer

ISBN kodas: 9789955387497
Išleista: 2010
Leidykla: Alma Littera
Kategorija: Meilės romanai

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
  • Atviras MOBI
Siunčiant elektroninį laišką kartais įsivelia kvaila klaida ir asmeniškas laiškas įkrinta į visai svetimo žmogaus elektroninio pašto dėžutę...

Emi Rotner tik nori atsisakyti laikraščio prenumeratos. Tačiau spusteli ne tą klavišą ir jos laišką gauna Leo Leikė...

Taip prasideda neįprastas dviejų nepažįstamų žmonių susirašinėjimas. Užsimezga iš pradžių atsargus, vėliau - vis aistringesnis virtualus flirtas. Bendraujančių tik laiškais Leo ir Emi santykiai balansuoja tarp svetimumo ir neįpareigojančio intymumo.

Tačiau susirašinėjimui įsibėgėjus juodu darosi vis artimesni ir vieną dieną iškyla neišvengiamas klausimas: ką toliau daryti su išsiųstais, gautais ir kompiuteryje išsaugotais jausmais?..
„Minimalistinė, gyvai papasakota meilės istorija. Ankstyvieji romantikai šiuo meilės baletu žavėtųsi dėl dviejų priežasčių: pirma, abu veikėjai išgyvena visas romantiško jausmo spalvas ir atspalvius, jis atsiskleidžia ir išsekina įsimylėjėlius. Antra, veikėjai nestokoja sąmojo, kuris buvo labai svarbus romantikams. Leo ir Emi istorija nepalieka abejingų, abiem herojams norisi palinkėti sėkmės ir mielai su jais susitikti dar sykį."

Neue Zürcher Zeitung

„Sąmojingas nešiojamųjų kompiuterių eros laiškų romano variantas, įrodantis, kad neteisingos yra pesimistinės nuostatos, jog elektroniniais laiškais neįmanoma perteikti jausmų gilumo."

KulturSpiegel

Panašios elektroninės knygos

David Safier
D. C. Fernback
Anna Todd
Sarah Morgan
4,92 € (16,99 Lt)
Knygyne: 8,11 € (28,00 Lt)
6,37 € (21,99 Lt)
Knygyne: 10,40 € (35,91 Lt)
8,05 € (27,80 Lt)
3,01 € (10,39 Lt)

E.knygos užsakymas

4,63 € (15,99 Lt)
Kaina knygyne: 7,53 € (26,00 Lt)