Martynas Domeika - Solemija

Solemija

Martynas Domeika

ISBN kodas: 9786094087554
Išleista: 2015
Kategorija: Fantastika

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
  • Atviras MOBI
Po apokalipsės, užbaigusios Žemės kaip planetos egzistenciją, žmonijos likučiai gyvena Marse. Būdama per žingsnį nuo išmirimo, kai nėra kur trauktis, žmonija sparčiai vystosi, savo drąsiais projektais mesdama iššūkį patiems Dievams ‒ ir te mirusieji keliaus į dangų, kad gyventų Rojaus žemėse ‒ amžinai...
Netikėtai marsiečius pasiekia Domiano Smito, kosmoso tyrinėtojo, prieš daugelį metų palikusio Marsą, signalas. Jį supratę kaip kvietimą kolonizuoti, marsiečiai išsiunčia į Kentauro Alfa žvaigždžių sistemoje esančią Taurio planetą, iš kur ir buvo išsiųstas signalas, naujutėlį kosminį laivą su neįkainojama ir taip Marso planetoje žmonių nestokojančia įgula. Skaitytojų laukia nutrūktgalviška kelionė besivejant laiką, kai realybė pradeda stabdyti, o beribė visata susilieja į hologramą.
Kosminiam laivui pasiekus tikslą, atvykėlių laukia nemalonus siurprizas. Greitai išaiškėja kad Domiano siųstas signalas buvo neteisingai suprastas. Jis reiškė ne kvietimą, o įspėjimą. Atvykusiųjų laukia žūtbūtinė kova su ateivių rase.
Knygoje daug smurto ir atvirų erotinių scenų. Todėl „Solemija“ nerekomenduojama itin jaunam skaitytojui.

Panašios elektroninės knygos

Clifford D. Simak
Clifford D. Simak
Gintautas K. Ivanickas
Ally Condie
2,89 € (9,98 Lt)
2,89 € (9,98 Lt)
3,47 € (11,98 Lt)
4,34 € (14,99 Lt)

E.knygos užsakymas

7,24 € (25,00 Lt)
Kaina knygyne: 8,69 € (30,00 Lt)