Aurimas Gailiūnas - Sevitas

Sevitas

Aurimas Gailiūnas

ISBN kodas: -
Išleista: 2016
Kategorija: Fantastika

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
  • Atviras MOBI
Žengdama į areną atlikti ceremonijos, Agielė Daeva labai vylėsi, jog likimas nepagailės jai gero sevito. Pavyzdžiui, galingo demono ar magiško žvėries, kuris sustiprintų jos menkas galias. Galbūt net paties drakono, jei deivė bus maloninga... Na gerai - bet ko, kas priverstų jos vyresnę seserį, tėvą ir visus kitus, iš jos besišaipančius, paspringti savais liežuviais.

Aplink merginą užvirus galingiems burtams, visi iki tol medituoti burtažodžiai išdulkėjo iš galvos ir susijaudinusi Agielė paskubomis teištarė vieną, turėjusį nulemti... ji ir pati neprisiminė, ką. Tą akimirką mergina jau žinojo, kad susimovė neapsakomai.

Antra vertus, visi ceremoniją stebėję žiūrovai išties paspringo savais liežuviais - magiškame rate galop pasirodė padaras, kurio nė vienas iš jų nebūtų drįsęs išsikviesti.

* * *

Mokslinė - maginė fantastika, nukelsianti skaitytoją į alternatyvų pasaulį, iš kurio beviltiškai stengiasi ištrūkti pagrindinis kūrinio herojus Erikas, Agielės Daevos pagrobtas iš mūsų nuobodaus technologinio pasaulio.

Panašios elektroninės knygos

Clive Cussler
Algimantas Romanauskas
Romualdas Drakšas
Michael Swanwick
2,89 € (9,98 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)
2,89 € (9,98 Lt)
Knygyne: 4,92 € (16,99 Lt)
2,89 € (9,98 Lt)

E.knygos užsakymas

7,00 € (24,17 Lt)
Kaina knygyne: 0,00 € (0,00 Lt)