Artūras Žilis - Akis už akį

Akis už akį

Artūras Žilis

ISBN kodas: -
Išleista: 2018
Leidykla: Kristagas
Kategorija: Detektyvai

Knygos formatai:
  • Atviras PDF 
Kultinių romanų "MC", "Atpirkimas", "Kartą Lietuvoje" ir "Ant kelių tik prieš Dievą" autorius Artūras Žilis, pristato naujausią savo kūrinį "Akis už akį".
Kaip ir akstesniuose kūriniuose, autorius tirštais, tarantiškais potepiais, piešia Lietuvos nusikalstamo pasaulio atstovų gyvenimą.
Šį kartą kriminalinių įvykių sukūryje atsiduria jauna dainininkė Brigita ir jos draugas Artas Zorba, kuris nenorėjo nieko kito, kaip tik groti pianinu. Tačiau per atsitiktinumą, likimo verpetai, jį įsuka į žiaurų, laukinį ir negailestingą, nusikalstamo pasaulio sūkūrį.
Ar jam pavyks ištrūkti iš šio užburto rato? Ar nusikaltimus darę žmonės gali pasikeisti ir tapti pilnaverčiais visuomenės nariais? Ar meilė gali nugalėti neapykantą pasauliui?
Tačiau tai nevienintelė romano tema. Sąžiningas policininkas Martynas, atleidžiamas iš savo pareigų, nes bandė tirti bylą susijusią su mafija.
Vieną dieną Martynui darbą pasiūlo ONTT. Jo užduotis patupdyti už grotų, kiek įmanoma daugiau Lietuvos mafijos sindikato (LMS) narių. Martynas imasi šios bylos ir padedamas savo porininko Mikio, gaudo LMS narius.
Artūro Žilio kūryboje dominuoja banditiško romano žanras. Kūriniuose nesvetimas žargonas, slengas, smurtas, juodasis humoras ir necenzūrinė leksika. Todėl kūrinio nepatartina skaityti nepilnamečiams ir silpnų nervų žmonėms.

Panašios elektroninės knygos

Jo Nesbo
Arthur S.Creek
Jane Harper
Chloé Esposito
9,79 € (33,80 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)
8,40 € (29,00 Lt)
9,45 € (32,63 Lt)

E.knygos užsakymas

7,00 € (24,17 Lt)
Kaina knygyne: 0,00 € (0,00 Lt)